129

0

Вінницькі веслувальники вибороли «золото» на Чемпіонаті України

Змагання проходили в Миколаївській області

В селі Мигія Миколаївської області відбувся чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. І саме вінницькі веслувальники вибороли на змаганнях «золото».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, перші місця посіли Валентин Комар та Кирило Кушнір (категорія С-1Ч). У категорії С-2МІХ «золото» отримали Валентин Комар та Вікторія Криштафович. А у 3хК-1Ж – Валентин Комар, Кирило Кушнір та Сергій Совко.

Поліщук Богдан, Артюнін Денис та Панченко Георгій посіли перше місце у категорії 3хК-1Ч.

Довідка

У МДЮСШ №2 функціонують відділення із п’яти видів спорту: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».

Нагадаємо, раніше веслувальники Вінниччини привезли золоті, срібні та бронзові медалі з Чемпіонатів України з веслування на байдарках і каное.