Політика

Вінницькі журналісти дослідили, як команда Зеленського збирала багатотисячну аудиторію в «Instagram» на чужих акаунтах

11 квітня 2019, 11:30

Вінницькі журналісти провели розслідування сторінок прихильників команди Зеленського в «Instagram». Дослідження показує, що аби створити уявлення про велику кількість прихильників кандидата у президенти Володимира Зеленського, його команда використала акаунти з уже сформованою аудиторією. Інколи за кілька років.

Про це пише видання «На Парижі».

Деякі зі сторінок «Instagram» раніше належали фан-групам російських артистів, а також блогерам та спільнотам, у назві яких вказано домен «ru». Потім, переважно у грудні 2018-го чи лютому 2019-го, змінилася лише назва сторінки зі збереженням кількості підписаних на неї користувачів мережі.

«Невеличке розслідування сторінок показує, що над людьми «пожартували», - зазначають журналісти і викладають скіршоти сторінок з історією змін імен користувачів.

Використано сторінки прихидьників Ольги Бузової, спільноти, що ділилась інформацією про світові рекорди, сторінка для АТБ, фанів серіалу «Школа» та інші…

5caefbe00fe91.jpg


Варто відмітити, що є і акаунти створені в 2019 році, але кількість підписників там не велика, навідміну від тих, що зареєстровані в 2016-5 – 2017 роках.

Вiнниця.info, скріни з сайту На Парижі

Теги: слцмережі політика 
Матеріали по темі