Суспільство

Вінницькій області заборонили послаблювати карантин

12 липня 2020, 12:06

У Вінницькій області збільшився показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19. Вінниччину внесли до переліку областей, у яких станом на 12 липня не можна послаблювати протиепідемічні заходи.

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному сайт МОЗ.

Тобто, рішення прийматиме обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької облдержадміністрації.

Нагадаємо, станом на 12 липня за минулу добу лабораторно підтвердили 16 випадків COVID-19. За 11 липня – 21 захворілий. 10 липня було різке збільшення кількості інфікувань – 39 за добу.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: карантин Вінницька область МОЗ заборона 
Матеріали по темі