Суспільство

Вінницькій поліції передали у користування «Мерседес» і «Ніссан»

26 червня 2019, 17:21

26 червня вінницькій поліції передали у користування два конфіскованих автомобіля «Mercedes» та «Nissan Primera». Автомобілі будуть використовуватися оперативними службами.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Під час робочого візиту на Вінниччину заступниця міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко безоплатно передала у користування Головного управління Національної поліції у Вінницькій області два автомобілі, конфісковані за рішенням суду. Ключі від машин отримав заступник начальника обласного главку поліції Олександр Цимбалюк.

«Щоб оперативно, вчасно та якісно поліцейські виконували свої обов’язки ми безоплатно передаємо два автомобілі на потреби поліції Вінниччини. Не дивлячись на те, що з поліцією у нас різні повноваження, але мета одна – безпека та захист громадян», - зазначила Світлана Глущенко.

У свою чергу, заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олександр Цимбалюк подякував за підтримку та зазначив, що отримані автомобілі будуть використовуватись оперативними службами.

«Не вперше ми отримуємо таку допомогу від Міністерства юстиції. У нас є старі автомобілі, які потребують заміни на найбільш сучасні. Після проведення відповідної процедури переоформлення документів, ці машини передадуть оперативним службам районних підрозділів», – каже Олександр Цимбалюк.

Вінниця.info, фото поліції, відео Міністерства юстиції

Теги: авто поліція 
Матеріали по темі