22 груд. 2023 12:52
0

65

0

Вінницькому боксеру, який здобув «бронзу» на Чемпіонаті Європи і його тренерам, мерія призначила стипендію

Боксер і його тренери матимуть стипендію від мерії

14 листопада виконком Вінницької міської ради прийняв рішення Про призначення стипендій бронзовому призеру чемпіонату Європи з боксу Ігорю Ковтуну та його тренерам Роману Вакалюку та Дмитру Терещуку.

Стипендії призначені з листопада 2019 року по грудень 2020 року включно.

Розмір стипендії для спортсмена складає 2000 гривень на місяць, тренерам – по 1000 гривень щомісячно.

Як повідомляла Вiнниця.info, Ігор Ковтун у вересні став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2019 року. Змагання проходили у Софії (Болгарія). Вінничанин виступав у ваговій категорії до 60 кг. І зупинився за крок до фіналу. Загалом українські боксери здобули дев’ять медалей на молодіжному Євро у Софії.

Нагадаємо, що у Німеччині глядачі аплодували вінницьким боксерам. Спортсмени здобули 6 нагород за місяць.