Суспільство

Вінницькому госпіталю ветеранів війни виділили понад 3 мільйони гривень

10 травня 2019, 09:30

9 травня, в день 74-ї річниці завершення Другої світової війни 1939-45 років, Вінницькому обласному клінічному госпіталю ветеранів війни подарували сертифікат на проведення капітального ремонту терапевтичного відділення №2, а також на придбання офтальмологічної системи.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

«До сьогодні невідомо, скільки загинуло українців у тій найстрашнішій Світовій війні. За підрахунками істориків, від 6 до 9 мільйонів наших батьків, дідів, прадідів віддали своє життя на фронтах, в партизанських загонах, в національно-визвольному підпіллі, концтаборах, померли з голоду, зникли без вісти – і це все наша історія та історія, якої ми не знаємо. Душі тих 6-9 мільйонів наших предків свідчать перед Богом, перед історією про ту ціну, яку заплатив наш український народ за перемогу. Ми завжди пам’ятаємо і низко вклоняємось тим, хто дав нам можливість жити. І надалі депутатський корпус обласної Ради разом з розпорядником коштів облдержадміністрацією будуть робити все, щоб підтримувати і розвивати умови для ветеранів, учасники бойових дій і героїв сьогоднішнього дня – хлопців і дівчата з АТО і ООС, які проходять реабілітацію», – каже голова облради Анатолій Олійник.

Госпіталю подарували сертифікат на 1,5 мільйонів гривень для проведення капітального ремонту терапевтичного відділення №2 та про виділення 1 мільйону 753 тисяч гривень на придбання офтальмологічної системи. Від міської ради, Галина Якубович вручила сертифікат на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Після привітань, для пацієнтів закладу та медичного персоналу дали концерт студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича. По завершення святкової програми, усі охочі скористалися можливістю скуштувати традиційної солдатської каші.

Вінниця.info, фото Вінницької облради

Теги: ветерани війни госпіталь сертифікат 
Матеріали по темі