Культура

Вінницьку Вежу відтворили на 3D-листівках

3 березня 2021, 10:52

Вінницька Вежа, що розташована на Європейській площі, потрапила у ТОП-українських локацій, які відтворили на 3D-листівках. Тепер один із найголовніших архітектурних символів міста можна «потримати» на долоні.

Про це повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Проект Кишенькове Місто – Pocket City реалізований компанією Skeironза підтримки Українського культурного фонду. Принцип його простий, а результат дозволяє не лише віртуально подорожувати Україною, а й мати сувеніри з кожного міста, чиї локації зображено на листівках. Алгоритм такий:

1) ви завантажуєте застосунок Pocket City AR:

2) обираєте набір листівок, який хочете переглянути;

3) наводите скан на листівку з набору.

На екрані телефону бачите не просто фото з листівки, а 3D-модель цього об’єкта. Його можна роздивитися з різних ракурсів, прослухати аудіоісторію цієї пам’ятки, сфотографувати її чи записати відео.

Ініціатива «Кишенькова країна» відтворила у своєму додатку та на листівках архітектурні надбання 24 регіонів України. Серед них є навіть Ластівчине Гніздо, яке розташоване у Криму, та руїни Донецького аеропорту.

Вінниця на цих листівках представлена Вежею Артинова, яка зараз є візитівкою та символом міста, вона споруджена за проектом відомого вінницького архітектора Григорія Артинова.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: листівка Вежа 
Матеріали по темі