Суспільство

Вінницьких рестораторів та готельєрів запрошують до розробки міського стандарту гостинності

18 вересня 2020, 15:07

Впродовж 29 вересня – 1 жовтня відбудеться воркшоп з розробки Вінницького стандарту гостинності. До участі запрошують власників та топ-менеджерів закладів розміщення і харчування. Реєстрація на захід триває до 25 вересня включно.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, Вінницький стандарт гостинності сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту. До участі запрошують представників та представниць сфери HoReCa.

Відбудеться триденний практичний семінар в селі Буша Ямпільського району Вінницької області. Організатори забезпечують трансфером, проживанням та харчуванням. Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/nfOm6oJ .

Реєстрація триває до 25 вересня включно. Кількість місць обмежена. Учасники та учасниці будуть відібрані за рівнем мотивації.

Роботу координуватиме експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

Під час триденної практичної сесії учасники та учасниці за кураторства тренерки розглянуть сучасні тенденції у сфері гостинності та сервісу; ознайомляться з прикладами міжнародних стандартів закладів сфери гостинності; визначать культурний, ментальний, історичний контекст вінницької гостинності; сформують візію, місію та цінності тих, хто дотримується стандарту; обговорять елементи сервісу й надання послуг відповідно до стандарту.

Захід відбудеться в рамках проекту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який реалізує ГО «Спілка підприємців «СТІНА»» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проект має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Нагадаємо, у Вінниці готельєрів та рестораторів упродовж місяця навчатимуть, як розвивати свої заклади.

Вінниця.info, зображення – ілюстративне та з сайту міськради

Теги: воркшоп ресторатори готельєри бізнес стандарт гостинності 
Матеріали по темі