Суспільство

Вінницьких захисників привітали із Днем українського добровольця. Фото

14 березня 2019, 17:57

14 березня у Вінницькій міській раді з нагоди відзначення Дня українського добровольця, привітали захисників, які за власним покликанням пішли захищати країну на Сході. Їм вручили грамоти та грошові премії.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

З початку російської агресії чимало українців, в тому числі і вінничан, добровільно вирішили стати на захист держави.

«П’ять років тому після Революції Гідності 500 перших добровольців пішли з Майдану одразу на східний фронт. Якби не їхня позиція тоді, невідомо, що було б з Україною сьогодні. Дієздатної армії у нас майже не було, тому завдяки патріотизму добровольців на тому етапі була збережена держава», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

5c8a7a3b7041a.jpg

Також мер Вінниці зазначив, що завдяки активній позиції зокрема добровольців українська армія наразі є однією з найпотужніших в Європі. «Дякую Вам за вашу стійкість, патріотизм, за те що з відкритим серцем пішли боронити український народ. Від усіє об’єднаної територіальної громади Вінниці хочу побажати вам здоров’я та оптимізму», – додав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 14 березня зранку вінничaни, предстaвники влaди тa студенти прийшли нa поклaдaння квітів до пaм’ятного знaку «Небесній Сотні тa Героям AТО». Згодом на залізничному вокзалі Вінниці відбувся виступ оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

Також у Вінниці відбулась пам’ятна хода. Батьки та учасники добровольчого руху, тримаючи в руках фото загиблих та прапори націоналістичних організацій, пройшлися від Майдану Небесної Сотні до площі Європейської.

5c8a7a49c1d61.jpg

5c8a7a571a88b.jpg

5c8a7a5ea5461.jpg

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Теги: доброволець АТО 
Матеріали по темі