Суспільство

Вінницьким рятувальникам передали 5 автомобілів та спецобладнання

20 січня 2021, 11:38

20 січня вінницькі рятувальники отримали п’ять сучасних автомобілів та спеціальне пожежно-рятувального обладнання – пожежні рукави, карабіни, пояси, костюми, каски, зимові черевики та куртки. Автомобілі закупили за державні кошти, обладнання – за кошти міського бюджету.

На врученні техніки були присутні начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області, голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий та голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та секретар міської ради Павло Яблонський.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

За словами секретаря міської ради Павла Яблонського, за останні п’ять років у Вінниці майже на 10 млн грн було закуплено обладнання для рятувальників. Сьогодні передали спорядження на півмільйона гривень.

Начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що за останні роки матеріально-технічний стан підрозділів значно покращився. А це дає змогу ефективно працювати особовому складу.

Сьогодні, вінницькі рятувальники отримали від Державної служби НС автомобіль спеціального призначення служби безпеки дорожнього руху призначений для супроводження транспортних засобів ДСНС, який буде використовуватись у місті Вінниці. Також автопарк обласної служби поповнили дві спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу (САРМ-Л) на базовому шасі FORD RANGER та дві пожежні автоцистерни на базі шасі «МАЗ», що мають здатність вивозити до місця призначення по 8 тонн води. Один з автомобілів призначений для міста Вінниці.

«Загальна сума придбаної техніки та майна, закупленого за державні кошти складає майже 25 млн гривень.

Тому, сьогодні ми це все урочисто передали в підрозділи Головного управління ДСНС області для виконання умов за призначенням»,повідомив Руслан Шевчук.

Нагадаємо, минулого року другій державній пожежно-рятувальній частині міста передали сучасний аварійно-рятувальний автомобіль PEUGEOT BOXER. На його придбання з бюджету Вінницької міської територіальної громади було виділено майже 3,4 млн грн.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ВМР та зі сторінки Руслана Шевчука

Теги: спецавтомобіль рятувальники 
Матеріали по темі