Місто

Вінницький аеропорт включили до переліку пріоритетних об’єктів у рамках державно-приватного партнерства

13 грудня 2019, 14:21

13 грудня підписали меморандум про співробітництво між Вінницькою міською радою, КП «Аеропорт Вінниця» та Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства. Обласний центр шукає інвестора для реконструкції аеровокзалу.

Про це у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Наша мета - знайти ефективного інвестора для реконструкції аеровокзалу. Наразі ми маємо приступити до першого етапу модернізації злітно-посадкової смуги аеродрому за рахунок державних інвестицій. Це дозволить підвищити якість послуг нашого аеропорту, сприятиме зростанню обсягів авіаперевезень, а це розвиток ділової і туристичної активності в регіоні.

Агенція запропонувала Мінекономрозвитку включити вінницький аеропорт до переліку пріоритетних пропозицій у рамках державно-приватного партнерства. Тому ми зацікавлені в налагодженні співпраці з цією новою державною організацією, яка створена задля супроводження та промоції подібних проектів. Окрім того, Агенція тісно співпрацює з консультантами Міжнародної фінансової корпорації IFC - International Finance Corporation. І це важливий для нас досвід у новому напрямку, яким є державно-приватне партнерство.

Буде створена робоча група з представників профільних служб та аеропорту на чолі з заступником міського голови Андрієм Очеретним. І ми готові максимально взаємодіяти, щоб рухатися швидкими кроками у підготовці нашого проекту до реалізації», - йдеться в публікації.

Раніше архітектори показали проект, як може виглядати аеропорт «Вінниця» після реконструкції.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: аеропорт Вінниця літак реконструкція 
Матеріали по темі