Культура

​Вінницький ансамбль «Радість» в Туреччині зустрічали вигуками «Слава Україні!»

27 вересня 2021, 15:50

Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість» прилетів із двотижневої подорожі до Албанії та Туреччини. Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної брав участь в Міжнародних фестивалях музики і танцю «Фестивальні дні в Дурресі» в Албанії, та «Галікарнас-2021» в м. Бодрумі в Туреччині.

Про це повідомив на своїй сторінці художній керівник Віктор Бойко.

«В Албанії концерти відбувалися на центральній площі м. Дурреса. Албанська публіка надзвичайно тепло зустрічала виступи Вінницької «Радості», постійно звучали овації та вигуки браво.

Під час марш-параду на набережній м. Бодрума в Туреччині ми зустрічали багато українців, які вигукували «Слава Україні!», а наші діти дружно відповідали «Героям слава!».

Головний концерт проходив на професійній сцені в Замку Святого Петра в м. Бодрумі. Багато українців було і у вщент заповненій глядацькій залі в Замку Святого Петра. Молодіжні колективи з Македонії, Албанії, Туреччини та інших країн показували високий рівень майстерності. Вінницька «Радість» була наймолодшою серед усіх учасників фестивалю. Але це не завадило їй показати справжнє українське мистецтво, отримати овації глядачів та вигуки «браво».

Албанія та м. Дуррес вражають стрімким економічним розвитком, великим будівництвом доріг, будівель, історичними пам’ятками древніх цивілізацій і звичайно природою, теплим морем.

У м. Бодрумі, що розкинувся на схилах гір, та його передмістях, неначе зупинився час. Вузенькі вулички, будинки білого кольору, не вищі 2-3 поверхів, постійно нагадують про своє давньогрецьке коріння - м. Галікарнас, що колись було на місці сучасного Бодрума. А ще тепле лагідне море.

Море вражень, емоцій переповнюють серця усіх дітей, що брали участь у цій надзвичайно цікавій подорожі та надихають на нові звершення.

Щиро вдячні організаторам фестивалів в Албанії та Туреччині за чудові фестивалі. Щиро дякуємо департаменту освіти ВМР, адміністрації Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім.Лялі Ратушної, усім, хто сприяв цій подорожі», - зазначив художній керівник Віктор Бойко.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ансамбль «Радість» 
Матеріали по темі