Події

Вінницький апеляційний суд залишив під вартою діда, який на Покрову вбив сусідку лопатою

27 жовтня 2021, 09:17

Вінницький апеляційний суд 26 жовтня відхилив скаргу адвоката і залишив під вартою 83-річного пенсіонера, котрий, імовірно, убив свою сусідку через сварку за межу.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду

У апеляційній скарзі було прохання скасувати рішення про арешт підозрюваного, яке ухвалив Вінницький міський суд, та звільнити його з-під варти.

Адвокат аргументував, що в підозрюваного погане здоров’я: хворі серце і нога, ходить із паличкою та щодня приймає ліки.

Натомість прокурорка суду повідомила: за результатами обстеження, умови СІЗО підозрюваному не протипоказані. Додала, що підозрюваний має перебувати під вартою, тому що є низка ризиків: зокрема, переховування його від слідства й суду та впливу на свідків.

Таку думку висловив на судовому засіданні і слідчий. Вважає, що арешт захистить підозрюваного і від імовірної помсти родичів загиблої.

«Історія може повторитися з точністю до навпаки, бо тривалі неприязні стосунки сусідів загострилися», – зауважив слідчий.

Нагадаємо, 14 жовтня, у Гайсинському районі Вінниччини на території Соболівської територіальної громади, селянин вбив лопатою 69-річну сусідку. Після вчинення злочину, зловмисник пішов до свого будинку та повідомив про те, що сталось, онуці. Та викликала швидку допомогу.

Суть справи

14 жовтня 2021 року, біля 10 години 30 хвилин підозрюваний, перебував на території присадибної земельної ділянки домогосподарства за місцем свого проживання, зустрів на межі земельних ділянок свою сусідку та між ними на грунті довготривалих неприязних відносин розпочалась сварка, яка переросла в бійку.

Під час бійки сусідка нанесла підозрюваному удар лопатою в область голови.

У свою чергу підозрюваний у відповідь на дії сусідки, почав наносити удари по тілу сусідки дерев`яною палицею, яку тримав в руках, від чого та втративши рівновагу, упала на землю.

Потім підозрюваний, відібравши з рук жінки лопату, металевою частиною якої, застосовуючи значну силу наніс множинні удари в область голови сусідки, спричинивши тілесні ушкодження, від яких жінка померла на місці події.

Вінницький міський суд ухвалив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без внесення застави. Строк тримання під вартою діє протягом 60 (шістдесяти) днів з моменту затримання підозрюваного, тобто до 15 години 40 хвилин 12 грудня 2021 року. Апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу адвоката.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: апеляційний суд вбивство запобіжний захід 
Матеріали по темі