Спорт
0

98

0

Вінницький боксер, який здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи, став спортсменом місяця

Виконком обласного відділення Національного олімпійського комітету України визначив кращого спортсмена вересня на Вінниччині. Ним став молодий і перспективний боксер Ігор Ковтун. По традиції він отримає грошовий сертифікат відділення НОК України на суму 3 тисячі гривень.

Про це повідомляють на сайт НОК.

Ігор Ковтун у вересні став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2019 року. Змагання проходили у Софії (Болгарія).

Вінничанин виступав у ваговій категорії до 60 кг. І зупинився за крок до фіналу. Підготував бронзового призера чемпіонату Європи провідний вінницький тренер з боксу Роман Вакалюк.

Загалом українські боксери здобули дев’ять медалей на молодіжному Євро у Софії. Особливо відзначився Юрій Захарєєв, який виборов золото у ваговій категорії до 69 кг. Також в активі українців три срібні та п’ять бронзових нагород. На Євро-2019 серед молоді брали участь 339 боксерів (213 чоловіків та 126 жінок) із 37 країн Європи.

Нагадаємо, що у Німеччині глядачі аплодували вінницьким боксерам. Спортсмени здобули 6 нагород за місяць.