Суспільство

Вінницький фортепіанний квартет виборов першість у Міжнародному конкурсі

28 червня 2022, 19:40

Днями вінницький фортепіанний квартет «Натхнення» взяв участь у Міжнародному конкурсі «Сузір'я Україна-Європа», де виборов перше місце.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Конкурс відбувся у онлайн форматі, де сотні учасників не лише демонстрували свою творчість, а й мали можливість зробити свій внесок у благодійну справу.

Виступ відбувся у складі викладачів Вінницької дитячої музичної школи №2 – Жанни Алікіної, Юлії Закревської, Інни Процюк та Лариси Паламаренко.

«Саме цей конкурс припав нам до душі, адже частину конкурсних внесків організатори перераховують на допомогу дітям, які найбільше постраждали від війни. Тому, ми вирішили, якщо навіть не отримаємо перемогу, то зможемо зробити добру справу, оскільки наш внесок піде на добру справу», - каже керівниця фортепіанного квартету Жанна Алікіна.

Виступ вінницького фортепіанного квартету «Натхнення» визнали найкращим. Але на цьому досягненні музиканти зупинятися не планують.

«Усі ми повинні працювати й демонструвати те, що українці дуже таланові, а творча Україна переможе!» - наголосив директор Вінницької дитячої музичної школи №2 Віталій Москаленко.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінничани квартет перемога у Міжнародному конкурсі 
Матеріали по темі