Місто

Вінницький «Nextbike» поповнився 20 новенькими велосипедами із логотипами міста. Фото

3 листопада 2020, 12:07

Парк міжнародної мережі велопрокату «Nextbike» у Вінниці поповнився 20 велосипедами з логотипами міста. Про це Вінниця.info повідомив Олександр Царевський, представник та організатор муніципального велопрокату.

«З метою популяризації офіційного бренду Вінниці частину станцій та велосипедів оформили у візуальному стилі Міста ідей. Обрано ті локації, де найбільша концентрація туристів – в центральній частині, на Вишеньці, Замості, поблизу музеїв та вокзалів. Розміщення такої реклами йде в рахунок сплати у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста коштів, які щорічно вносить ТОВ «Некстбайк Україна». Друк та встановлення відбулися в рамках виконання заходів Програми розвитку туризму на 2016-2020 роки та Маркетингової стратегії міста Вінниці», - зауважують у Вінницькій міській раді.

«Nextbike» у Вінниці діє з 2018 року.

«Ця послуга користується популярністю серед вінничан та туристів, оскільки є оптимальною альтернативою громадському та автотранспорту, враховуючи масштаби міста, кількість обладнаних велодоріжок та всесвітні тенденції до покращення екологічної ситуації та здоров’я населення. Цього року мережу було розширено – додали 10 станцій та 60 велосипедів (загалом у місті зараз доступні 25 станцій та 180 одиниць транспорту», - також зауважують у міськраді.

Завдяки двоколісним туристи, які приїжджають до Вінниці, можуть самостійно обирати свій маршрут для подорожі містом.

«А майже 80 кілометрів велодоріжок ще більше сприяють їх комфортному пересуванню. Окрім цього, характерне оформлення з логотипом Вінниці допоможе сприймати ці станції і велосипеди як одну зі складових загальної комфортної інфраструктури у нашому Місті ідей. І звичайно, вінничанам та гостям обов’язково рекомендуємо зробити стильні інстаграмні фото з брендованими велосипедами та станціями», - каже директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

Щоб скористатися велопрокатом Nextbike, потрібно зареєструватися на встановленому терміналі або ж завантажити мобільний додаток Nextbike. З деталями та адресами станцій можна ознайомитися на сайті https://www.nextbike.ua/uk/.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Вінниця бренд міста велосипеди Nextbike 
Матеріали по темі