264

0

Вінницький пауерліфтер став чемпіоном Європи

У місті Плзень (Чехія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу

У місті Плзень (Чехія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Збірна України посіла перше місце у командному заліку. А вінничанин Віталій Коломієць став чемпіоном континенту.

Про це повідомили у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту, а також сам спортсмен.

«Збірна України посіла перше місце у командному заліку. А Костянтин Мусієнко і Сергій Білий зайняли перші дві сходинки п'єдесталу пошани в абсолютному заліку!

У ваговій категорії до 83 кг чемпіоном континенту став Віталій Коломієць з Вінниці. У ваговій категорії до 93 кг переміг Костянтин Мусієнко з Дружківки. У ваговій категорії до 105 кг не було рівного Сергію Білому з Харкова.

Ще одну золоту нагороду виборов у категорії понад 120 кг Віктор Голіней з Коломиї», – йдеться у повідомленні.