193

0

Вінницький плавець здобув «золото» на чемпіонаті України

Віктор Хникін став чемпіоном України з плавання

Віктор Хникін здобув золоту медаль та став чемпіоном України з плавання. Чемпіонське «золото» він виборов на дистанції 100 м на спині з результатом 57.13 секунди. Перед цим він на своїй коронній 50-метрівці на спиніз результатом 26.26 секунди отримав «срібло».

Про це повідомляє відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Чемпіонат України з плавання проходив 3-6 грудня в басейні 50 метрів «Метеор» в місті Дніпро.

Змагалися за звання чемпіонів та призерів 350 найсильніших плавців з усіх міст країни. Вінницьку область представляли майстри спорту з плавання Віктор Хникін та Данило Матохнюк.

Вінницький плавець здобув «золото» на чемпіонаті України - фото 2

Батько призера, учасник та призер Олімійських ігор, Павло Хникін поділився враженнями, щодо перемоги сина:

«Дійсно приємно, що на початку тренувального сезону Віктор зміг покращити свій особистий результат, особливо радий, що це сталося саме на олімпійській дистанції. Це було головною метою і він зміг максимально її досягти. Раніше на чемпіонатах України йому не вдавалось перемагати саме на цій дистанції, але добре, що невдачі зробили його сильнішим і вірю, що це додасть настрою до тренувань та підготовку до основних стартів», - поділився емоціями батько призера, учасник та призер Олімійських ігор, Павло Хникін.