Здоров‎’‎я

Вінницький пологовий будинок №1 повертається до звичайного режиму роботи. Раніше там приймали хворих на COVID-19

14 червня 2021, 15:37

З 15 червня Вінницький міський пологовий будинок №1 повертається до звичного режиму роботи. 8 місяців – 187 днів медзаклад приймав хворих на COVID-19. Цей пологовий був єдиним закладом у Вінницькій області, де надавалась допомога вагітним, породіллям хворим на коронавірус.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Вінницького міського пологового будинку №1.

«Перегорнута ще одна сторінка в 50-річній історії Вінницького міського пологового будинку №1. Цю історію ми писали 187 днів та ночей, і вона була сповнена героїзмом та максимальною самовіддачею, професіоналізмом та людяністю усього медичного персоналу!

Осінь 2020… Величезний виклик та відповідальність лягли на плечі кожного з нас! Заклад, в якому десятиріччями народжувалось життя, де працювала дуже професійна команда, але акушер-гінекологів та акушерських анестезіологів, водночас стала командою медиків, які поповнили ряди за для боротьби з підступною та смертельно небезпечною хворобою.

За дуже короткий час була сформована професійна команда з залученням фахівців терапевтичного та анестезіологічного профілю. Заклад за мінімальний період отримав надсучасне обладнання, 100% забезпечення киснем, медикаменти, які так життєво були необхідні за для спасіння життя наших вінничан!

Це були дуже не прості часи... Ще довго нам будуть снитися ці безкінечні дні та ночі боротьби. Ще довго ми будемо згадувати тих пацієнтів, за чиє життя ми так відчайдушно боролися. Ще довго під час цих спогадів будуть навертатися сльози радості за тих, кого вдалося врятувати і сльози відчаю за тих, кого ми так і не змогли вирвати з лап хвороби...

Також ВМКПБ №1 став єдиним закладом у Вінницькій області, де надавалась допомога вагітним, роділлям, породіллям хворим на ковід. Дукуємо за довіру нашому колективу, бо в самих критичних випадках ми залишились переможцями!

Сьогодні наш досвід успішного лікування переймає не тільки медична спільнота України! Випадки критичного перебігу ковіду у наших пацієнтів акушерського профілю був представлений на різних конгресах та конференціях, в тому числі і міжнародного рівня та викликав величезний інтерес колег

І на завершення – гарна новина. Пологовий будинок повертається до свого звичного функціонування. З 15.06.21 року наші двері відкриваються для всіх бажаючих вагітних, роділь та тих пацієнток, що потребують нашої допомоги при гінекологічних захворюваннях», – йдеться у дописі.Нагадаємо, під час позачергової сесії міської ради 9 жовтня депутати ухвалили рішення про те, що в першому пологовому будинку Вінниці прийматимуть пацієнтів, хворих на коронавірус. Для цього запланували розгорнути там 110 ліжок та облаштувати 128 кисневих точок. Майбутнім мамам необхідну допомогу або лікування надавали в «Центрі матері та дитини», а також в пологовому будинку №2.

На початку грудня стало відомо, що в оновленому гінекологічному відділенні міського пологового будинку №2 на Замостянській почали приймати вагітних жінок і породіль, хворих на COVID-19. Сюди возили не лише мешканок Вінниці, а й усієї області. Під час ремонту до палат провели кисневі магістралі, відділення оснастили додатковим обладнанням, а задля безпеки облаштували окремі входи для медиків і пацієнтів.

Читайте також: Поява малюка. Вінничанки розповіли про пологи в державних та приватних лікарнях.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницького міського пологового будинку №1

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пологовий коронавірус відновив роботу 
Матеріали по темі