Культура

Вінницький режисер презентував фільм про життя на карантині

23 квітня 2020, 16:04

23 квітня вінницький режисер Валерій Шалига презентував свою нову кінострічку. Цього разу це став короткометражний фільм «Кара-&-тин», в якому автор вирішив показати життя людей в умовах самоізоляції. Фактично, робота стала творчим експериментом досвідченого кіномайстра. Кожен з акторів, не порушуючи режим карантину, знаходився у себе вдома, навіть не знаючи, хто їх партнер по фільму. Всі кадри були зняті акторським складом самостійно або із залученням членів родини. Одним з акторів стрічки виступив і сам режисер.

«Зараз всі творчі люди в умовах карантину намагаються якось себе проявити. Музиканти грають в онлайні, актори співають, артисти балету танцюють, і все це не покидаючи межі свого дому, а ось що робити кінорежисерам? Звичайно, знімати кіно! І ось вперше відбулися зйомки фільму, де акторів знімали їх рідні, а режисер керував по телефону і так, щоб потім мати змогу їх органічно «зліпити», ‒ розповів в своєму дописі на фейсбук-сторінці Валерій Шалига.

Це вже далеко не перша робота режисера. В жовтні 2017-го року Валерій презентував у Вінниці фільм «Тримай біля серця», який розповідав про кохання в умовах війни, адже тлом для подій стали бойові дії на Сході. Локацією для стрічки режисер обрав саму Вінницю, тому глядачі могли бачити у фільмі знайомі вулиці, площі та магазини. Бойові ж дії знімали на полігоні в Калинівці. На презентацію фльму до міста також приїхали відомі актори.

Знову з презентацією нового твору у Вінниці режисер виступив восени 2019-го. 10 жовтня в кінотеатрі «Родина» відбулася прем’єра фільму Валерія Шалиги «Таємна операція», який мав робочу назву «Замах на Петлюру». Це історично-пригодницька стрічка про події, які відбувалися навесні 1920 року. Зйомки кінострічки відбувалися також у Вінниці.


Вінниця.info, відео – YouTube-каналу режисера

Теги: фільм карантин Валерій Шалига 
Матеріали по темі