Події

Вінницький суд оштрафував молодого чоловіка, який руками розкопав могилу на кладовищі

19 серпня 2019, 13:51

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області 13 серпня виніс вирок 21-річному чоловіку, який обвинувачувався у вчиненні наруги над могилою померлої жінки (ч.1 ст. 297 ККУ).

Про це повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Під час судового розгляду, було встановлено, що хлопець перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, прийшов на кладовище, руками розкопав яму на місці поховання померлої жінки.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав, щиро розкаявся та пояснив суду, що він розрив могилу померлої, не усвідомлюючи своїх дій, оскільки перебував у стані наркотичного сп’яніння. Зокрема, йому почувся голос, який спонукав його до цього.

Заслухавши показання обвинуваченого, дослідивши надані під час судового провадження докази, врахувавши те, що особа раніше не судима, вину визнала та сприяла у розкритті злочину, суд ухвалив визнати винуватим 21-річного чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 297 ККУ та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 грн.)

Вирок набирає законної сили після закінчення строку на його апеляційне оскарження.

Відомо, що кілька років тому на Вінниччині був випадок, коли у селі Уладівка Літинського району невідомі розкопали могилу 34-річної місцевої мешканки.

Вiнниця.info

Теги: суд вирок 
Матеріали по темі