Здоров‎’‎я

Вінницький центр онкології не проводитиме пацієнтам планові хірургічні операції до 24 квітня

30 березня 2020, 20:16

В Подільському регіональному центрі онкології до 24 квітня запроваджено карантин через те, що на короновірус захворіли медпрацівники урологічного відділення та діагностовано COVID-19 у пацієнта урологічного відділення.

Про це повідомив головний лікар Подільського регіонального центру онкології Володимир Шамрай на своїй сторінці в «Фейсбук».

«На період карантину ПРЦО призупиняє госпіталізацію планових онкологічних хворих до відділень хірургічного профілю. Водночас, відділення радіології, хіміотерапії, клініко-діагностичної лабораторії радіонуклідної діагностики, АГЧ, а також рентгенологічне, ендоскопічне і УЗД-відділення, адміністрація закладу і поліклініка (за виключенням урологічного кабінету) працюють, як і працювали.

Онкохворі з ознаками ургентних хірургічних станів будуть направлятися на лікування до МКЛ ШМД м. Вінниці та ВОКЛ ім. М.І. Пирогова», - повідомив В. Шамрай.


Нагадаємо, 27 березня у Вінниці зафіксували випадок захворювання на коронавірус в лікаря Подільського Центру онкології. Хірургічний блок та урологія продезінфіковані. Зібрано матеріали на тестування.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: онкоцентр коронавірус 
Матеріали по темі