Суспільство

Вінницький вчитель інформатики здобув перемогу в Global Teacher Prize Ukraine у номінації «Вибір українців»

5 жовтня 2019, 19:39

Вчитель інформатики з Вінницької ЗОШ № 20 Олег Слушний здобув перемогу в номінації «Вибір українців» премії Global Teacher Prize Ukraine, яку називають «Нобелівською премією для вчителів». Вінницький вчитель переміг у своїй номінації з великим відривом голосів від суперників - понад 20%.

Відомо, що пан Олег вивчився на IT-шника, але вирішив навчати дітей Він є керівником школи комп’ютерної грамотності вчителів, проводить майстер-класи та тренінгові заняття для вчителів із тем «Змішане навчання», «Освітня мнемотехніка», «Сучасні тенденції в роботі класного керівника\вихователя», «Освітні технології в арсеналі сучасного вчителя» «Комп’ютерно орієнтоване середовище навчання». Він став тренером центру «СУТО» — Сертифіковані українські технології освіти. Бере участь у Міжнародному фестивалі освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА» та Міжнародному пілотному проєкті «Освіта ХХІ сторіччя: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».

Нагадаємо, у ТОП-10 потрапили вчитель технології та інформатики школи №16 Сергій Петрович та вчитель інформатики школи №20 Олег Слушний.

Минулого року вінничанин Влaдислaв Кaчур змагався за звання кращого вчителя країни. Однак йому не вдалося стати переможцем. Лідером серед вчителів стaв 71-річний фізик-aстроном із Чернівців Пaуль Пшенічкa.

Довідка.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів. Має на меті відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію в 2017 році заснувала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Ім’я переможця, котрий отримає 250 тисяч гривень, 1 рік навчання від «Освіторії», поїде в березні 2020 року на Global Education & Skills Forum 2020 у Дубай визначають сьогодні, 5 жовтня.

Вінниця.info

Теги: Global Teacher Prize Ukraine перемога номінація вінничанин 
Матеріали по темі