Суспільство

Вінницький завод із виробництва електрообігрівачів наростив свої потужності

12 серпня 2022, 14:49

На вінницькому заводі «Маяк» виробляють велику кількість котлів, електрообігріваючих приладів, радіаторів для систем опалення, електроплит.

Перед опалювальним сезоном це - актуальна та затребувана продукція.

Про це повідомляє заступник міського голови Вінницької міської ради Андрій Очеретний.

Саме завдяки автоматизації вдається нарощувати свої потужності. Якщо минулого року тут випустили продукції на 330 мільйонів гривень то цього року планують понад 500. Понад 30%- продукції іде на експорт до країн ЄС та Великобританії , а 70%- на внутрішній ринок України.

В асортименті є інфрачервоні обігрівачі, електричні конвектори, котли, теплові гармати, промислові тепловентилятори тощо. Щороку тут виготовляють 360 тисяч електричних конвекторів. Керівники підприємства зізнаються, що могли б і більше, але мають потребу в людях.

Одна з актуальних професій - газозварювальник.

«Нині тут працює понад 500 людей, десять з них - внутрішньо переміщені особи. Є навіть один фахівець, який раніше працював на Азовсталі. Середня зарплата на підприємстві понад 12 тисяч гривень, тому всі зацікавлені в пошуку роботи можуть звертатися і отримати стабільність.

Єдність зараз має велике значення. Вкотре переконуємося, що й вінницькі підприємці роблять все можливе задля наближення нашої Перемоги не лише на економічному фронті! Майстри несуть ще й соціальну складову -паралельно допомагають військовим через благодійні організації. А також обробляють броньовані пластини, виготовляли протитанкові їжаки та апарати Ілізарова, які потрібні для зрощення зламаних кісток», - зазначає Андрій Очеретний.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Андрія Очеретного

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: електрообігрівачі завод "Маяк" 
Матеріали по темі