Суспільство

У Вінниці на порушників локдауну виписали близько півсотні протоколів. Фото

11 січня 2021, 17:36

Впродовж перших днів локдауну у Вінниці правоохоронці щоденно документували по 9-11 порушень. Мобільні групи поліцейських у дві зміни проводять рейди. Половина зі штрафів виписують за дзвінком на гарячу лінію «102», коли громадяни інформують про порушення.

«Конфліктних ситуацій немає. Якщо є конфліктні ситуації, викликаються відповідні служби реагування. Які допомагають їх вирішити. Безпосередньо на місці. А так, просто складаються адміністративні протоколи», - зауважує Владислав Грицишин з Вінницького районного управління поліції.

Як стверджують поліцейські, штрафів могло бути набагато більше.

«Якщо люди реагують адекватно, ми не складаємо ніяких ні протоколів, ні постанов. Ми проводимо профілактичну роботу. Все йде мирним шляхом. У Вінниці 80% підприємців поставилися з розумінням до цієї ситуації та вимог Кабміну. Але більшість адміністративних протоколів були складені на розважальні заклади. Там проводили бенкети», - каже Василь Стаховський, виконувач обов'язків заступника начальника Вінницького районного управління поліції.

Під час спільного рейду порушень не зафіксували. Підозри викликав один з магазинів, де відпускали товар. Як виявилося, це був пункт видачі замовлень в режимі онлайн.

«У мене доставка! Безпосередньо тут видача відбувається», - зауважує жінка.

Молодий чоловік, який його видає, підкреслює, що після новорічно-різдвяних свят працюють перший день.

Ринки Вінниці «на замку». Як і більша частина магазинів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця локдаун порушення штраф рейд 
Матеріали по темі