Місто

Вінниця – друга в рейтингу кращих міст для ведення бізнесу

8 вересня 2020, 10:46

Вінниця посіла другу позицію в рейтингу кращих міст для ведення бізнесу за версією видання Forbes. Розрив з лідером ТОПу склав лише 3 бали. Відтак, Вінниця, за висновками експертів, набрала 717 балів, а лідер рейтингу, Івано-Франківськ, – 720.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці Сергія Моргунова.

«Вінниця – в числі кращих міст для бізнесу в Україні. Рейтинг опублікували у свіжому номері українській версії авторитетного ділового видання Forbes. Наше місто посіло другу позицію, розрив з лідером лише у 3 бали. Приємно, що Вінницю відзначають експерти, але ще є до чого прагнути, і ми не зупиняємось.

«Forbes» взяв до уваги 10 критеріїв, серед них – прозорість міської влади, ділова активність, показники Doing Business, купівельна спроможність, транспортне сполучення, безпека, освіта, сприйняття міста його жителями, міграційна привабливість та екологічна ситуація. У Вінниці найкращі позиції в країні за легкістю ведення бізнесу. Також, відзначають автори рейтингу, вінничани більше задоволені якістю життя, аніж мешканці інших міст. Місто отримало високі оцінки й за прозорістю міської влади та рівнем освіти.

Важливо, що Вінниця регулярно потрапляє у ТОП різних рейтингів. Адже це орієнтир для потенційних інвесторів. Ми створюємо умови для того, щоб бізнес у нашому місті міг комфортно працювати і створювати робочі місця. Заснували 3 індустріальних парки. Спростили систему, аби стимулювати підприємців відкривати свою справу. Коли у підсумку маємо нові заводи, інновації, робочі місця і надходження до бюджету – це і є конкретний результат співпраці з бізнесом. І безпосередньо впливає на розвиток громади», – йдеться в дописі Сергія Моргунова.Нагадаємо, раніше ми писали, що Вінниця увійшла в ТОП-10 міст України для ведення бізнесу.

Цьогоріч Вінниця вшосте поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя в Україні.

Вінниця.info, фото – ілюстративне та з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: Forbes рейтинг міст ТОП-10 для ведення бізнесу Вінниця Моргунов 
Матеріали по темі