Суспільство

Вінниця може отримати державну допомогу для відновлення стадіону «Локомотив»

23 червня 2021, 16:23

Антимонопольний комітет дозволив Вінницькій міськраді направляти державну допомогу КП «Центральний міській стадіон».

Рішення опубліковано на сайті АМК.

«Прийнято рішення за результатами розгляду справи № 500-26.15/102-20-ДД про державну допомогу Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради комунальному підприємству «Центральний міській стадіон» з метою створення умов для розвитку сучасної і доступної спортивно-оздоровчої інфраструктури», - зазначено в рішенні комісії від 22 черня.

На балансі КП «Центральний міській стадіон» знаходиться стадіон «Локомотив», футбольне поле на Ватутіна і стадіон на вулиці Сергія Зулінського.

Що передувало.

У вересні минулого року Комітет по фізичній культурі і спорту надісилав на АМК лист.

«Комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради планує протягом 2021 – 2023 років здійснювати фінансування поточних і капітальних витрат КП «Центральний міській стадіон» відповідно до проєкту Програми розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Проєктом зазначеної Програми передбачено, що підтримка КП «Центральний міській стадіон» надаватиметься на створення умов для розвитку сучасної і доступної спортивно-оздоровчої інфраструктури, забезпечення підготовки та участі спортсменів Вінницької об’єднаної територіальної громади у змаганнях різних рівнів: від міського до світового.

За результатами розгляду повідомлення Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради про нову індивідуальну державну допомогу КП «Центральний міській стадіон» вх. № 1754-ПДД/1 від 16.09.2020 в Антимонопольному комітеті України розпочато для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», - було зазначено в повідомленні АМК від 24 грудня 2020 року.

Довідка.

Центральний міський стадіон збудований у 1949 році працівниками міста та Південно-західної залізниці.Перша назва стадіону «Локомотив». Місткість до 1972 року складала 12000 глядачів. З 1972 року розпочата реконструкція, яка була завершена у 1980 році. Була збудована залізобетонна чаша стадіону, змонтовано освітлювальні вежі, проведено радіофікацію стадіону, встановлено табло, кількість місць збільшена до 24000.

Центральний міський стадіон приймав Олімпійський вогонь Московської Олімпіади 1980 року. У різні роки проводились масові фізкультурно-спортивні заходи, фестивалі та концерти.

Комплекс спортивних споруд, які обслуговують працівники стадіону складається з 4 спортивних залів (зал боротьби, зал боксу, зал важкої атлетики, зал "Здоров'я"), роздягалень, душових, загальною площею 1700 кв.м., готельних приміщень площею 800 кв.м.

Працівниками підприємства обслуговується футбольне поле ЦМС площею 8800 кв.м., футбольне поле стадіону «Темп» та футбольне поле по вул. Ватутіна,18Б.

Як відомо, стадіон «Локомотив» знаходиться в жахливому стані та потребує реконструкції.

В серпні минулого року мер Вінниці Сергій Моргунов говорив, що для реконструкції стадіону «Локомотив» шукають інвесторів. Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов наголосив, що питання реконструкції стадіону «Локомотив» потрібно піднімати на державному рівні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: стадіон Локомотив АМК 
Матеріали по темі