Місто

Вінниця – на другому місці в рейтингу міст, де найкраще повітря

25 жовтня 2021, 13:06

Вінниця посіла друге місце в конкурсі «Краще місто» у категорії щодо якості повітря серед міст, у яких проживає більше 250 тисяч населення. Під час опитування враховували як статистичну інформацію, таку як дані щодо викидів, так і відгуки людей.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» влітку 2021 року оголосила конкурс «Краще місто». Всього надійшло 33 заявки від 27 міст.

«Ми подали заявку від Вінниці. Організатори провели опитування мешканців та мешканок міст-учасників конкурсу. Серед іншого, у людей цікавились чи достатньо зелених зон, яка ситуація з моніторингом якості повітря», – каже начальниця відділу з охорони довкілля та моніторингу якості атмосферного повітря управління інвестицій департаменту економіки і інвестицій міської ради Світлана Юзвак.

Система оцінювання заявок була багатовимірною. Це відгуки громадськості, статистичні дані – наприклад, щодо викидів, оцінка розподілу бюджетів, реєстрація старих автомобілів тощо.

Довідка:

Центр екологічних ініціатив «Екодія» – це громадська організація, яка об'єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. ГО веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: якість повітря Вінниця конкурс 
Матеріали по темі