Місто

Вінниця-Париж: на Стрілецькій встановлюють велетенську репліку Ейфелевої вежі з басейном

17 вересня 2020, 10:05

На перехресті між вулицями Київська та Стрілецька у Вінниці почали встановлювати габаритну репліку Ейфелевої вежі, що у Парижі. Неподалік довгобуду змонтували першу секцію металевої конструкції.

«Це буде Ейфелева вежа. А під нею басейн», - зауважують робітники, які викладають тротуарну плитку.

Між опорами конструкцією з бетону залита глибока чаша під басейн. Поряд складені решта деталей, з яких пізніше домотують вінницьку Ейфелеву вежу.

«Колись Київська була такою забутою вулицею. Жодної родзинки. А тепер, будемо жити, наче у Парижі. Аби ще тільки рівень життя був такий самий, як у французів», - посміхається Надія Сухова, мешкає у будинку навпроти.

Тутешні жителі зауважують, Вінницю можна назвати містом, яке у собі концентрує родзинки відомих міст Європи та назви країни світу.

«Колись на вулиці Театральна був свій «Париж». Всі корінні вінничани його пам’ятають. Тепер це майдан Небесної Сотні. Воно і добре, що ми залишаємо пам'ять про наших хлопців, звідки відправляли у останню путь загиблих героїв. А у Вінниці з’являється новий «Париж». Він недалеко від нашої «Венеції». За дві зупинки до Центрального автовокзалу по Бугу можна прогулятися на гондолі. А ще, у нас же є такі мікрорайони, які у народі прозвали: Варшава, Куба, Корея, Єрусалимка, Ліверпуль, Старий Амстердам, Слов’янка, Поділля, Чорнобиль. У нас багатонаціональне місто. І це круто!», - зауважує Андрій Мельник, також місцевий.

Репліка Ейфелевої вежі на Київській може стати однією з найбільших копій видатних пам’яток у Вінниці.

Вiнниця.info

Теги: Вінниця Париж Ейфелева вежа 
Матеріали по темі