Афіша Вінниці

Вінниця побачить «Восьме диво світу» - гордість Грузії «Сухішвілі»

18 лютого 2020, 17:15

Рівно за місяць, 18 березня, на сцену вінницького Будинку офіцерів увірвуться неперевершені «Сухішвілі».

100 найкращих танцюристів, 2500 розкішних костюмів, дивовижний оркестр і унікальні інструменти, божественна грація і фантастичні трюки – нова програма Національного балету Грузії «Сухішвілі» подарує вінничанам можливість отримати надпотужний заряд бадьорості, пережити найяскравіші емоції і з першого погляду закохатися у неповторну культуру Грузії.

У пристрасних танцях колективу чарівним чином поєднуються сміливість і ніжність, складні стрибки і відточені па, багатовікова історія грузинського народу і благородство національного характеру.

«Сухішвілі» - настільки унікальний колектив, що вже давно весь світ називає Національний балет Грузії не інакше, як «Восьмим дивом світу».

Свого часу саме «Сухішвілі» були першим ансамблем народного танцю, який запросили виступити у знаменитому театрі «Ла Скала».

І зал «Ла Скала» миттю був скорений: вибухав оваціями на біс тричі! Завіса підіймалася перед досвідченою публікою аж 14 разів! Із цим успіхом прийшла світова слава.

New York Post, The Washington Post, Daily Mirror та інші авторитетні видання наперебій стали публікувати схвальні відгуки про майстерність неповторних танцюристів.

Колектив із багатою історією був заснований у 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. Вони втілили на сцені справжню коштовність, об'єднавши у своїй творчості культуру Східної і Західної Грузії.

Сьогодні керівниками знаменитого ансамблю є внуки його творців, які, свято оберігаючи традиції, щороку додають у програми ексклюзивні номери та сміливі постановки.

- Концерт «Сухішвілі» – це свято танцю, яке без перебільшення неможливо забути! Дивовижною технікою їхнього танцю, що кидає виклик законам гравітації, й досконалою точністю рухів захоплюються мільярди глядачів по всьому світу. Аншлаги супроводжують «Сухішвілі» завжди і всюди. Не стане винятком і новий концерт у Вінниці. За місяць до концерту у продажу залишились лічені квитки, - зазначають організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Тому усім, хто хоче побачити грандіозне шоу, у якому втіляться грація, енергія і вишукана геометрія танцю, радимо не зволікати із замовленням квитків. Вся краса хореографії «Сухішвілі» 18 березня о 19.00 сконцентрується на сцені вінницького Будинку офіцерів. Обов'язково приходьте, щоб побачити все на власні очі!

Квитки на вінницький концерт «Сухішвілі» онлайн можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт вистава театр  
Матеріали по темі