Суспільство

Вінниця відправила на Донбас 4 мікроавтобуси з продуктами, одягом та запчастинами. Фото

21 січня 2020, 16:28

21 січня вінничани відправили гуманітарну допомогу в зону ООС. 12 тонн їжі, медикаментів та одягу збирали освітяни, міська влада, церква та волонтери. Всього на Донбас поїхало 4 мікроавтобуси, а загальна вартість закупівлі всіх речей склала майже 160 тисяч гривень.

«Вже традиційно Вінницька міська рада спільно з КП «Муніципальна варта», а також вінницькими та калинівськими волонтерами відправляємо на схід гуманітарну допомогу для наших захисників. Сьогодні в нас їде чотири буси, загальна вага – до 12 тонн. Окрім продуктів харчування, веземо традиційно смаколики від наших вінницьких дітей, вихованців дитячих садків. Також учні вінницьких та калинівських шкіл сплели нам 30 маскувальних сіток. По окремих замовленнях веземо запчастини для автомобілів, пральний порошок, ліки та багато іншого. До одного підрозділу передаємо чоботи. Ну а чай, кава, цигарки – це завжди», - повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної і оборонної роботи Вінницької міської ради Олег Парфілов.

Допомогу бійцям доставлятимуть по всьому Донбасу, від Станиці Луганської і до Широкіно, тобто, від північних до південних меж ООС.

Водій Володимир їздить на передову з 2014 року. Каже, що такі далекі подорожі для нього не важкі, адже він має відчуття, що робить добро людям, везе вантаж туди, де він необхідний. Організм, мовляв, втомлюється, але довезти потрібно.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон освятив вантаж та поблагословив водіїв. Від Православної церкви України він передав 150 кілограмів оселедцю та 125 кілограмів сала.

Вінниця.info

Теги: Донбас гуманітарна допомога 
Матеріали по темі