Економіка

Вінниця виділила кошти на закупівлю в Херсон сміттєвих контейнерів

27 січня 2023, 17:07

27 січня на сесії Вінницької міської ради, депутати проголосували за виділення коштів бюджету на закупівлю контейнерів для збору сміття в Херсоні. З таким проханням на початку цього року звернулася начальника Херсонської ОВА Галина Лугова.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Наші колеги з Херсона попросили, щоби ми підтримали їх з точки зору придбання контейнерів, тож ми виділяємо на це кошти. Дуже складна ситуація у комунальній сфері міста загалом, також з громадським транспортом: тролейбусами, автобусами. Вінниця і далі буде допомагати Херсону та іншим звільненим містам, прикладом – як Балаклії», – каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Відповідно до запиту, для деокупованого міста придбають сотню контейнерів.

«Для нас таке рішення Вінницької міської ради надзвичайно важливе. Оскільки ситуація із благоустроєм та збиранням побутових відходів у Херсоні наразі складна. Так звані «освабадітєлі» викрали у місті майже всю техніку, а наявна давно вичерпала свій ресурс, відсутня достатня кількість сміттєвих баків, що не дозволяє своєчасно збирати та вивозити сміття на полігон», – розповів директор департаменту міського господарства Херсонської міської ради Дмитро Кобець.

Він також зазначив, що Херсон постійно обстрілюється, мають місце значні руйнування житлового фонду, інфраструктурних об’єктів, наслідки яких теж потрібно прибирати, розбирати завали, вивозити будівельне сміття.

«Єдине комунальне підприємство «Парки Херсона», діяльністю якого є прибирання території міста, намагається проводити ці роботи власними силами, але має гостру нестачу в спеціалізованій техніці, матеріально-технічному забезпеченні. Все доводиться починати з «нуля». Прикладом, маємо лише 2 одиниці спецавтотранспорту, а про сміттєві баки годі й говорити. Через тривалу окупацію Херсона, постійні обстріли, більша частина херсонців покинула місто, зупинила роботу більшість бізнесу, що обмежує можливості міського бюджету Херсона», – зазначив Дмитро Кобець.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сміттєві контейнери Херсон 
Матеріали по темі