Місто

Вінниця забере у власність міста КП «Вінницяоблводоканал». Депутати підтримали рішення на сесії

30 серпня 2019, 12:38

30 серпня депутати Вінницької міської ради проголосували про надання згоди на прийняття «Вінницяоблводоканалу» у власність територіальної громади. Сьогодні комунальне підприємство є власністю обласної ради, однак його майно знаходиться на території обласного центру.

«Коли ми робимо опитування серед мешканців, всі відзначають, що достатньо погана якість питної води. Ми всі знаємо, яка є у нас екологічна проблема з річкою Південний Буг. Цю ситуацію вирішити самостійно не зможемо, але в рамках території міста Вінниці ми повинні взяти на себе відповідальність і очолити цей процес. Я маю на увазі, покращення якості питної води», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

У сесійній залі підтримали рішення. Наступний крок – за депутатами обласної ради.

«Це достатньо довгий процес, тому що на сьогоднішній день ми не бачимо і не розуміємо, яка є стратегія щодо розвитку і підтримки комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Ми знаємо, які є проблеми щодо очисних споруд.

Покращення якості це не тільки очисні споруди, цей мережі, який по каналізації близько 600 кілометрів по місту Вінниці, а по водовідведенню – більше 500 кілометрів», - додав мер.

Відомо, що попередній Уряд виділив на реконструкцію очисних споруд близько 20 мільйонів гривень. Однак сьогодні фінансування призупинено.

Вiнниця.info

Теги: вода водоканал  
Матеріали по темі