Економіка

Вінницягаз модернізує газові мережі області навіть під час війни завдяки європейському вектору розвитку компанії

20 травня 2022, 16:12

«З початку війни компанія «Вінницягаз» жодного дня не припинила роботу. Завдяки обраному ще кілька років тому європейському вектору розвитку РГК ми маємо напрацювання, які дають нам змогу без затримок виконувати покладені на нас державою функції. В умовах війни правильність обраної нами стратегії підтвердилась. Разом з усіма працюємо на перемогу», - наголошує голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Підприємство виконує функції з розподілу газу споживачам, утримує газові мережі, проводить їх ремонт і модернізацію, допомагає армії, переселенцям, газовикам з інших регіонів.

Впродовж кількох останніх років РГК обрала правильну стратегію на розвиток виробництва власного газового обладнання з використанням провідних європейських технологій. Відмовилася від радянських та російських технологій в газорозподілі. Налагодила контакти з європейськими та північно-американськими компаніями. Навіть в умовах війни забезпечила поставки необхідних матеріалів та обладнання від іноземних виробників через міжрегіональний логістичний центр РГК. Це дає нам можливість вчасно проводити ремонт та модернізацію мереж, заміну застарілого газового обладнання наенергоефективне обладнання нового покоління.

Завдяки власному виробництву ШГРП на базі RGC Production компанія має змогу встановити на газорозподільних мережах Вінниччини 68 сучасних ШГРП. З них 15 ШГРП уже встановила. Ще 29 встановить у травні-червні. Обладнання забезпечує необхідне пониження тиску та його підтримання на заданому рівні, очищає газ, захищає мережі і прилади споживачів від стрибків тиску.

«Ще три роки тому закупити таке обладнання було для нас неабиякою проблемою, а в умовах війни й поготів. Однак, на щастя, ми повністю самі забезпечуємо цю потребу як для Вінницької області, так і для інших регіонів. Зокрема, тих, у яких газопроводи потребують термінового відновлення після обстрілів та бомбардувань. Вінницький завод RGC Production за неповних п'ять місяців поточного року уже виготовив 129 сучасних ШГРП, 75 шаф для побутових лічильників. Це надійне та сучасне обладнання, що виготовляється запровідними світовими технологіями порізки, зварювання та фарбування деталей, збирання та комплектації. Вже в червні завод направить нові ШГРП для відновлення газогонів у Київську, Чернігівську, Сумську та Харківську області», - зазначив Олександр Кривак.

На сьогодні «Вінницягаз» не має жодного контрактуз підприємствами країни-агресора - Росії та її сателіта Білорусії. Використовує провідні світові технології, прилади та матеріали. Працює над залученням світових брендів виробників газового обладнання і систем телеметрії для створення спільних виробництв в Україні. А це означає економічне відновлення, зокрема, критичної інфраструктури, створення нових робочих місць, наповнення бюджетів всіх рівнів та втілення нових соціальних програм.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницягаз 
Матеріали по темі