Суспільство

«Вінницягаз» передав чергову партію допомоги районним лікарням області - 800 експрес-тестів для діагностики COVID19

9 квітня 2020, 12:48

АТ “Вінницягаз” підтримує медиків у боротьбі з коронавірусом COVID19. 7 квітня компанія передала 800 експрес-тестів для діагностики вірусу медичним закладам Вінниччини. Допомогу від газовиків отримують лікарні 24-х районних центрів та міст області. Цього разу сума допомоги склала 255 тис.грн. На черзі придбання медичних препаратів та засобів індивідуального захисту, яких невідкладно потребують лікарні регіону. Загалом за час карантину «Вінницягаз» виділив 1 млн грн. для надання благодійної допомоги медикам.

На першому етапі “Вінницягаз” закупив пальне для медичних закладів області на суму 100 тис. грн. Талони на пальне передані в лікарні Вінниці та медичні заклади у районах для карет швидкої допомоги та підвезення медичного персоналу.

Також придбані експрес-тести на суму 430 тис. грн. для діагностики COVID19. Перша партія у 500 тестів передана 31 березня лікарням міста Вінниця через Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Чергову партію у 800 експрес-тестів «Вінницягаз» розподілив у районні лікарні області. 7-8 квітня допомога передається на місця.

«Вінницягаз» – соціально відповідальна компанія. Підприємство дбає про безпеку жителів області та готове підкласти плече медикам. На черзі — формування нового траншу допомоги ще на 500 тис. грн. Кошти виділені для придбання медичних препаратів та засобів індивідуального захисту для медичного персоналу на 400 тис. грн. та чергової партії пального закладам охорони здоров’я на суму 100 тис. грн. Загалом «Вінницягаз» виділив на допомогу медикам 1 млн. грн.

Довідка. Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять 637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.


Теги: Вінницягаз 
Матеріали по темі