Місто

«Вінницяміськтеплоенерго» погрожує судом Олександру Мовчану, який зареєстрував петицію про зміну керівника підприємства

25 жовтня 2019, 10:22

25 жовтня «Вінницяміськтеплоенерго» відреагувало на петицію, в якій Олександр Мовчан вимагав змінити керівника комунального підприємства. Прес-служба компанії називає автора звернення некомпетентним і вважає, що він безпідставно звинувачує підприємство, «створюючи агресивну ситуацію і абсолютно не цікавлячись тим, що робить підприємство для надання якісних послуг, а шукає лише негатив та спосіб самовираження за рахунок теплопостачального підприємства».

«Автор даної петиції Олександр Мовчан на підприємстві вже «відома особистість» своєю некомпетентністю, лайливістю і цькуванням працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Протягом тривалого часу «атакував» сторінку підприємства у мережі Facebook, писав гнівні коментарі в онлайн-спільнотах мережі Facebook «Чорний список. Вінниця» та «Білий список. Вінниця». Всі коментарі та повідомлення містили ненормативну лексику, наклепи, принижуючи і підприємство, і працівників. Лексика була настільки лайливою, що адміністратори вищезазначених спільнот його заблокували.

… Незважаючи на агресивну колотнечу в мережіFacebook, яку створював Олександр, працівники теплопостачального підприємства постійно відповідали йому на всі запитання справно та ввічливо. На офіційні звернення отримував офіційні відповіді,що зафіксовано в канцелярії підприємства.

Акцентуємо увагу на тому, що КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» має професійний колектив, який виконує надзвичайно важливу роботу (кожен у своїй сфері), в результаті забезпечуючи послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання понад 90% мешканців м. Вінниця. Підприємство відстоюватиме своїх працівників, реагуватиме на всі цькування, некомпетентні та недолугі коментарі (зокрема, й на такі, як адресував пан Мовчан). Вирішувати питання такого характеру будемо в судовому порядку. Адже неосвіченість таких людей, як Мовчан, в певній сфері, в даному випадку, в теплопостачанні,не дає жодного права принижувати інших людей.

Так, у даного споживача були питання щодо надання послуги з централізованого гарячого водопостачання, але проблема саме у внутрішньобудинковій системі, а не у подачі теплоносія до зовнішньої стіни будинку, про що неодноразово повідомлялося.

… Вихід із ситуації – спрямувати всю активність Мовчана на створення та очолення ОСББ у його будинку або займання посади керівника управляючої компанії і щоб він, як небайдужий до якості надання послуг і показує свою «обізнаність» і «компетентність» у теплопостачанні,взяв на себе відповідальність за проведення всіх необхідних робіт у внутрішньобудинковій системі та її роботи в цілому. Від такої активності буде лише користь не тільки йому, а й всім співвласникам будинку.

Тому радимо Мовчану скористатися свою ініціативністю для вирішення цієї проблеми», - йдеться в заяві прес-служби «Вінницяміськтеплоенерго».

Нагадаємо, що 24 жовтня до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують змінити керівника комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго».

Вінниця.info

Теги: Вінницяміськтеплоенерго петиція ВМР 
Матеріали по темі