Економіка

​«Вінницяоблводоканал» замовив мультик майже за 20 тисяч гривень

22 червня 2021, 13:35

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» 4 червня провело закупівлю послуги зі створення анімаційного відео тривалістю 60 секунд. Уклали догові з підприємцем на виготовлення відео за 19 800,00 гривень. Джерело фінансування закупівлі - власний бюджет підприємства (кошти від господарської діяльності). Тендер розміщено на Prozorro.

7 червня на сторінці Facebook «Вінницяоблводоканалу» опублікували анімаційне відео тривалістю 1 хвилину.

«Іти по воду до криниці, чи прати речі в річці, досить дивне заняття в 21 столітті. Лише уявіть, що вам доведеться самотужки займатись очищенням стічних вод після гігієнічних процедур, чи приготування їжі. На щастя, в сучасному світі цим займаються спеціальні підприємства. «Вінницяоблводоканал» це турбота про кожну краплину води. Адже ми надаємо послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод. Для цього підприємство купує електроенергію, реагенти, виплачує заробітну плату, соцпакет робітникам, а також підтримує та ремонтує необхідні мережі.

Для споживачів, які протерміновують платежі, підприємство може припинити надання послуг. Подати в суд з подальшим вилученням майна через виконавчу службу…», - озвучено в мультику.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницяоблводоканал 
Матеріали по темі