Місто

Вінницю готують до карткового проїзду. Пенсіонери стали в чергу, щоб подати заявку на муніципальну карту. Фото

11 березня 2019, 11:16

11 березня у Вінниці на Соборній біля КП «Вінницякартсервіс» вишикувалась довжелезна черга з числа людей літнього віку. Пенсіонери приходять о 06.00 годині ранку, аби подати заявку на оформлення муніципальної карти вінничанина для проїзду в громадському транспорті.

«Я прийшла о 8-й годині, зайняла чергу. Мені сусідка сказала, що треба йти. Прийшла в середину а там не стало світла, кажуть відключили, бо вчора дитину 12 років вбило, порвана лінія. Люди обурюються, що світло було і не стало. Я правда підійшла туди (в Вінницякартсервіс – ред.), питаю, що треба. Мені дали сайт на папері, то буду просити дочку, щоб допомогла. Це все триватиме до жовтня. Сюди треба прийти показати паспорт, код і пенсійне. Вони вже дають талончик і будуть оформляти картку для проїзду», - розповідає пенсіонерка Світлана.

До серпня місяці працівники КП Вінницякартсервіс збирають заяви і випускають карти. Всім пільговим верствам населення потрібно випустити персоніфіковані картки.

«Люди приходять з самого ранку. Ми працюємо з 09.00 до 17.00 години. До 17.00 години триває реєстрація. До 18.00 години люди можуть пройти реєстрацію і отримати заявку. Нажаль, люди приходять о 06.30 годині, відповідно до 09.00 години велика черга. Сьогодні так трапилось, що на підстанції немає світла, тому ми не можемо реєструвати людей», - каже Вероніка Савчук, відповідальна за зв’язки з громадськістю КП «Вінницякарсервіс».

Працівники КП «Вінницякарсервіс», радять приходити не з самого ранку щоб без черг оформити заявку.

«Краще ближче до обіду. Після 15.00 години людей немає і черг немає», - каже Вероніка Савчук.

Для оформлення муніципальної карти вінничанина у людей є ч ас до кінця серпня.

«Картку можна зробити до 31 серпня. ЇЇ виготовлення триватиме 2 місяці, щоб видати їх в жовтні. Ми кидаємо всі заявки на картки на промисловий друг. Нам потрібно наповнити базу 30 тисяч осіб і лише тоді ми зможемо її вивантажити щоб роздрукувати картки . Це понад 80 тисяч. До 31 серпня можна спокійно приходити і подавати заявку на оформлення, щоб отримати картку не пізніше 1 жовтня. З 1 квітня будуть відкриті центри обслуговування споживачів при ЖЕК-ах, додатково можна буде звертатись до них. Сподіваємось, це розвантажень. Окрім того, можна зареєструватись і через сайт et.vn.ua", - говорить Вероніка Савчук.

Вiнниця.info

Теги: черга муніципальна картка 
Матеріали по темі