Місто

Вірити в COVID-19, чи ні – це не релігія: вінничани про своє ставлення до «помаранчевої» зони карантинних обмежень

14 вересня 2020, 16:20

З 14 вересня "помаранчевий" рівень карантинних обмежень встановлено у Вінниці, Козятині й Вінницькому районі. З півночі тут набрали чинності такі обмеження: проведення масових заходів, робота турбаз і хостелів (крім готелів). Діяльність ресторанів та клубів у нічний час. Відвідування навчальних закладів групами в кількості понад 20 осіб (крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти). Проведення планових операцій і госпіталізації. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів.

Як обмеження зустріли у Вінниці, і чи будуть їх дотримуватися городяни, Вінниця.info запитала у них.

Майбутній фінансист, а нині студент Віктор прогнозує, що навчання переведуть на дистанційний режим. І доведеться повертатися додому у райцентр Тростянець.

«Буде, як до цього. Поїдемо додому, будемо там сидіти й дотримуватися карантинних заходів. Нам ще нічого не говорять з приводу навчання. Але, я думаю, що напевно відпустять. Ми ж тільки вийшли на навчання і відразу додому їхати. Це також не варіант», - каже Віктор Атаманчук.

Працівниця гуртового складу з продажу вбудованої техніки обмеженням не рада. Проте, зауважує, краще їх дотримуватися.

«Будемо далі працювати. Син в школі, тому зараз перейшли на дистанційне, точніше навчання по тижнях. Будемо якось адаптовуватися. Хотілося б, щоб не було такого обмеження. Але людям треба берегтися. Від нас залежить, в який ми будемо зоні», - каже Тетяна Рибачук.

Пан Василь, хоч і на пенсії, ще працює зварювальником. Про те, що дотримуватись обмежень необхідна міра, погоджується.

«Як сказано, так і дотримуватися будемо. Мінус звичайно, що ці спортивні комплекси закрилися. А магазин продуктові, будуть же робити. Щоб цим все і скінчилося. Щоб не гірше було», - каже Василь Максименко.

У коронавірусну інфекцію не вірить Таяна Миколаївна.

«Не вірю я в ніякої коронавірус. Зараз карантин і нічого не дотримуюся. Ось купила собі віника, начепила на нього маску. От ходила і з віником, і з маскою. Я не вірю в це взагалі», - каже Таяна Кушнір.

Полярної думки про це вчитель за фахом Діана Янковська.

«Карантину треба дотримуватися, тому що це дуже серйозно. Вірити в COVID-19, чи ні – це не релігія. Потрібно все те, що від нас вимагається – виконувати. Тому що другого виходу немає. Поки що. Поки вакцини немає. Коли буде вакцина, будемо думати про інше», - Діана Янковська.

Вінниця.info

Теги: Вінниця карантин обмеження думка 
Матеріали по темі