Суспільство

«Вірю в Збройні Сили України» - у центрі Вінниці військові презентували фотовиставку

13 вересня 2022, 15:44

У центрі Вінниці біля міської ради презентували авторські фотороботи, в яких розкрито промовисті й повсякденні миттєвості діяльності військовослужбовців військових частин і підрозділів Командування Сил логістики ЗСУ.

Фотовиставку «Обличчя логістики ЗСУ» організовано однією з військових частин Вінниччини.

«Раніше зазначена Фотовиставка з успіхом пройшла у Київському метрополітені та у місті Житомирі, що надало громадянському суспільству додаткове розуміння внеску логістів у загальну справу Збройних Сил України в російсько-українській війні на рівні документального сприйняття», - зазначають організатори.

Упродовж двох місяців троє майстрів об’єктивів камер збирали фото та відеоматеріали у військових частинах різних регіонів, які виконують логістичні завдання для потреб ЗСУ, тобто ремонт, відновлення озброєння військової техніки.

Творці «Фотовиставки обличчя логістики ЗСУ» зробили її на волонтерських засадах, на безоплатній основі, бо вони вірять в ЗСУ, вірять в сталеву міць і непохитну волю нашого народу, вірять в Україну і прийдешню її ПЕРЕМОГУ у війні з російськими загарбниками.

Фотовиставка експонуватиметься у Вінниці до 19 вересня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото у слайдері:

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фотовиставка 
Матеріали по темі