Влада

Вища рада правосуддя звільнила з посади судді голову Апеляційного суду Вінницької області

8 листопада 2018, 20:14

8 листопада Вища рада правосуддя звільнила з посади судді голову апеляційного суду Петра Кучевського. Він подав заяву про відставку за власним бажанням. Поки на зборах суддів не оберуть голову Апеляційного суду, обов’язки очільника установи виконуватиме Валентина Марчук.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Вінницької області.

Апеляційний суд Петро Кучевський очолював майже сім років.

Народився Петро Кучевський 1956 року на Вінниччині. Після закінчення школи працював слюсарем і водієм колгоспу рідного села. Потім була армійська служба та навчання на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка.

В 27 років Петро Кучевський став завідувачем юридичної консультації Теплицького району, а в 29 – народним суддею Ленінського районного народного суду Вінниці. У 1989-ому почав служити Феміді в Апеляційному суді Вінницької області (тоді – обласний суд). З 1997-ого Петра Кучевського тричі обирали головою судової палати у цивільних справах та керівником установи.

Петро Кучевський – кандидат юридичних наук. Нагороджений почесним званням «Заслужений юрист України». Служінню правосуддю присвятив більше сорока років.

 

Вiнниця.info, фото - прес-служби Апеляційного суду Вінницької області

Теги: суд звільнення 
Матеріали по темі