Місто

Віталій Погосян звільнився з Вінницької міськради, щоб працювати у Харківській ОДА

28 грудня 2019, 13:54

28 грудня Віталій Погосян повідомив, що йде з посади директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Про це він написав на власній сторінці у «Фейсбук».

«За період з 2015 року зроблено чимало, розроблено та реалізуються стратегічні програмні документи. Серед яких: Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2017-2020 роки, Програма сприяння залученню інвестицій у Вінницьку міську ОТГ на 2018-2020 роки та Маркетингова стратегія «Вінниця-2020», в рамках якої розблено бренд міста.

Розроблено галузеву частину «Економіка» до Концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030. Створено 3 індустріальні парки. Затверджено концепцію, виготовлено проектно-кошторисну документацію та дизайн проекту інноваційно-технологічного парку «Кристал». Започатковано серію заходів для підприємців "Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці". Триває робота над створенням туристичної стратегії, програми соціального підприємництва. Та багато, багато іншого.

Хочу подякувати міському голові Сергію Моргунову за довіру та надану можливість стати частиною великої команди Вінницької міської ради! Депутатському корпусу вдячний за підтримку важливих рішень над якими спільно працювали. Дякую всім колегам міської ради за плідну співпрацю та взаємодію. Окремо хочу подякувати за командну та професійну роботу колективу департаменту економіки і інвестицій. Я ціную внесок кожного та хочу зазначити, що ви ні разу не підвели — ви для мене найкращі!», - йдеться у дописі Віталія Погосяна.

Разом з тим на сайті Вінницької міської ради опублікували розпорядження мера, в якому зазначається, що підставою для звільнення Віталя Погосяна стала його заява та лист із Харківської ОДА. Посадовець працюватиме у Харківській обласній державній адміністрації.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ВМР призначення Віталій Погосян 
Матеріали по темі