Події

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом детонації боєприпасів у Калинівці. Фото

12 вересня 2019, 09:24

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань через пожежу та детонацію боєприпасів на військовій базі в Калинівці.

«Розпочато кримінальне провадження за ч.3. ст. 425 Кримінального кодексу України (Недбале ставлення до військової служби). Наразі військові прокурори проводять невідкладні слідчі дії, огляд місця події із залученням спеціалістів та опитування свідків.

Попередньо встановлено, що близько 11 год. 40 хв. 11 вересня 2019 року на технічній території 48 арсеналу, що розташований у м. Калинівка Вінницької області, в районі відкритого майданчика відбулось близько шести вибухів боєприпасів, які підлягали утилізації. Можлива причина - займання сухої трави, в результаті чого відбулась почергова детонація поодиноких боєприпасів, що лежали на землі», - повідомляє прес-служба військової прокуратури.

Всі версії та дії службових осіб військової частини перевіряються. На цій території не було закінчено проведення робіт по виявленню та знешкодженню боєприпасів, які вибухали в ніч з 26 на 27 вересня 2017 року. Відстань від краю горіння трави до майданчиків зберігання боєприпасів становила близько 150-200 метрів.


Раніше Міністерство оборони, повідомило, що осередки пожежі на території арсеналу в Калинівці повністю ліквідовано. Загрози повторного загоряння немає.

Нагадаємо, 11 вересня на території арсеналу біля Калинівки сталось загоряння сухої трави. Здетонували боєприпаси, які не були утилізовані. В школах навколишніх сіл дочасно призупинили навчання та евакуювали дітей з навчальних закладів.

Вінниця.info, фото - військової прокуратури

Теги: вибухівка замінування Калинівка 
Матеріали по темі