Суспільство

Військові показали, як проводили навчання на території арсеналу в Калинівці. Фото

4 червня 2019, 11:44

Минулого тижня на базі 48 арсеналу, що у Калинівці, відбулися збори із керівним складом та черговими з безпеки баз, складів та арсеналів ЗСУ. Військові показали порядок організації протиповітряної оборони важливих держо’єктів.

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ на сторінці у «Фейсбук».

Надійно прикрити повітряний простір над складами, базами, арсеналами та іншими важливими державними об’єктами – одне із першочергових завдань безпеки у воюючій країні. Налагодити організацію протиповітряної оборони цих об’єктів у єдиній системі з іншими видами та родами Збройних Сил і силових структур доручено Повітряним Силам. Адже саме командувач Повітряних Сил безпосередньо відповідає за організацію системи ППО України і здійснює централізоване управління нею.

З цією метою у різних регіонах країни було організовано дводенні збори із керівним складом та черговими з безпеки баз, складів та арсеналів ЗСУ. Мета – продемонструвати відповідальним за безпеку посадовцям порядок організації протиповітряної оборони важливих державних об’єктів.

На базі 48-го арсеналу, що у Калинівці, збори проходили під керівництвом начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта В’ячеслава Шамка.


Учасникам довели основні положення нормативно-правових актів України, наказів Міноборони, Генштабу, командувача Повітряних Сил, що регламентують організацію, порядок несення та забезпечення бойового чергування з протиповітряної оборони. Також розповіли про порядок організації протиповітряної оборони важливих держоб’єктів, обміну інформацією про повітряну обстановку між пунктами управління чергових сил ППО, органами військового управління та іншими військовими формуваннями.

«Ми розповіли про порядок виконання завдань бойового чергування з ППО підрозділами розвідки, радіотехнічними військами, винищувальною авіацією, зенітними ракетними військами та підрозділами радіоелектронної боротьби. Також ознайомили із сучасними типами безпілотних літальних апаратів противника, технічними характеристиками, тактикою застосування і головне – як їм протидіяти», – говорить заступник начальника штабу командування ПС ЗС України полковник Олександр Жарик.

Оглянули сучасне обладнання пункту управління чергового з безпеки арсеналу, постів протидії технічним засобам розвідки та візуального спостереження. Під час практичної частини присутнім на практиці продемонстрували як діє уся система ППО об’єкта.

Також учасників зборів ознайомили з порядком несення бойового чергування з ППО та обладнанням робочих місць на Командному центрі ПС ЗС України.

По завершенню дводенних зборів, чергові з безпеки баз, складів та арсеналів ЗСУ склали заліки та отримали допуски до несення бойового чергування з протиповітряної оборони.

Нагадаємо, в Калинівці будують житло для контрактників військової частини А 1119 – казарми поліпшеного типу. Наприкінці травня на території військової частини А 1119, провели розчистку лісу. Місцеві жителі в соцмережах обурювались, мовляв військові знищують ліс.

Вінниця.info, фото зі сторінки Командування Повітряних Сил ЗСУ

Теги: ЗСУ військові 48 арсенал Калинівка 
Матеріали по темі