Суспільство

Військовий оркестр Повітряних Сил влаштував концерт біля залізничного вокзалу Вінниці. Фото й відео

14 березня 2019, 13:22

14 березня на залізничному вокзалі Вінниці відбувся виступ оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України. Військові співали патріотичні пісні в пам’ять добровольців, які загинули на фронті, і тих, хто повернувся додому живим.

«Традиційно з 2017 року, після підписання указу Президента України, 14 березня – День добровольця. Це люди, які перші пішли з Майдану і сформували добровольчі батальйони, що стали на передову лінію оборони.

На вшанування загиблих і, дякуючи Богу, живих добровольців ми вже третій рік підряд влаштовуємо таку акцію. Цього року флешмоб відбудеться в 11 містах, проводиться на залізничних вокзалах», - розповів Вiнниця.info начальник військово-оркесторової служби Повітряних Сил ЗСУ підполковник Роман Береговий.

Оркестр розташувався при вході до вокзалу, кілька десятків громадян зібралися поруч, щоб послухати музику, фільмували на телефони.

Разом з військовими співав священик Назарій Давидовський. Виступ тривав 20 хвилин.


Нагадаємо, що зранку вінничaни, предстaвники влaди тa студенти прийшли нa поклaдaння квітів до пaм’ятного знaку «Небесній Сотні тa Героям AТО».

Вiнниця.info

Теги: оркестр концерт вокзал  
Матеріали по темі