Спорт

Військові з Вінниччини на Міжнародній спартакіаді зайняли 2 місце з футболу

10 лютого 2018, 11:13

  9 лютого у Києві завершилася IX Міжнародна спартакіада «Офіцерські старти», яка проходила у Національному університеті оборони України. У змаганнях також взяли військові з Вінниччини. Наші земляки, які доповнили національну збірну Повітряних сил з футболу, зайняли друге місце.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалися «Офіцерські старти». У IX Міжнародній спартакіаді цього року беруть участь збірні команди збройних сил Латвійської Республіки, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки, Генерального штабу Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірна команда університету.

«9 років тому ми започаткували цю традицію. Мені приємно, що сьогодні наші країни-партнери підтримують її. Хочу подякувати нашим друзям з Латвії, Польщі, Сполучених Штатів Америки за участь у цих змаганнях. Це, без сумніву, з вашої сторони добрий акт підтримки Збройних Сил України, нашої держави в період ведення бойових дій на сході та захист її суверенітету», –розповів начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Серед низки видів спорту, у яких змагалися військові, був футбол. П’ятеро вінничан, які увійшли у національну збірну Повітряних сил, зайняли друге місце.

«За три дні змагань ми провели п’ять матчів. Спочатку з рахунком 6-3 обіграли Сухопутні війська. Потім забили сім голів Генеральному штабу, а СБУ цілих дев’ять. У фіналі боролися із збірною  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Ми їм програли. Нам забили двічі. Ми не встигли відповісти. Але, результат непоганий – друге місце», - розповів Вiнниця.info воротар Руслан Бродовський.

Вінничани планують брати участь у спартакіаді і на наступний рік.

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото з соцмереж.

Теги: футбол спартакіада 
Матеріали по темі