Суспільство

Візит Зеленського на Вінниччину: опублікували відео зустрічі, яку проводили без преси

3 жовтня 2020, 10:40

29 вересня Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідував Вінницьку область. Сьогодні в Facebook на опублікували відео із поїздки глави держави на Вінниччину. Зеленський прилетів літаком. В аеропорту зустрічали Президента голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, голова обласної ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівник УСБУ Анатолій Денисенко, начальник поліції Іван Іщенко.

Володимир Зеленський відвідав спорткомплекс «Здоров’я», де спілкувався з пресою, побував в технічному університеті та брав участь в Національній раді реформ (без ЗМІ) .

Відео з поїздки на Вінниччину та спілкування зі студентами технічного університету опубліковано на сторінці Володимира Зеленського.


«Був радий завітати до Вінницького національного технічного університету. Кожного разу, спілкуючись з молоддю, відчуваю її неймовірну енергію. Впевнений, цієї енергії вистачить, щоб Україна зовсім скоро стала однією з найпотужніших держав. Саме тому так важливо робити все, аби наші юнаки й дівчата точно знали – в цій країні у них буде класна робота, тут вони зможуть придбати житло й запустити бізнес, не сплачуючи банкам космічні, здирницькі відсотки, тут вони поведуть своїх діток до сучасних і добре обладнаних дитячих садків і шкіл. Ми над цим працюємо і зупинятися не збираємось», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, 29 вересня Володимир Зеленський був на Вінниччині з робочим візитом. З журналістами зустрічався в спорткомплексі «Здоров’я», реконструкцію якого завершили в рамках програми «Велике Будівництво». Президент повідомив, коли відбудеться церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі біля Чугуєва та прокоментував питання реконструкції аеропорту.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Зеленський Вінниця візит відео 
Матеріали по темі