Суспільство

Вкладники «Злагоди» під стінами Вінницької ОДА вимагали повернення грошей

11 лютого 2016, 16:27

 11 лютого біля приміщення Вінницької ОДА зібралося кілька десятків ошуканих вкладників кредитної спілки «Злагода». Вінничани вимагали, щоб влада допомогла повернути їм гроші.

Більшість вкладників, це пенсіонери, вони розповідають, що вже більше року не можуть повернути свої гроші, єдиною надією є влада.

Люди близько години простояли на вулиці з плакатами, після чого до них вийшли депутати з різних фракцій та запросили на сесію ініціативну групу.

Депутат Людмила Головашич запропонувала свій варіант вирішення цієї ситуації присутнім вкладникам.

«Ми їх питання сьогодні готові заслухати в залі. Приєднаємося до цього звернення, звернемося до Валерія Коровія, щоб він прийняв цих людей, звернемося до прокурора, до начальника поліції, до всіх правоохоронних органів, нехай повідомлять вже нам депутатам… І вже будемо контролювати це питання. Моя пропозиція створити комісію і вивчити це питання, сюди потрібно залучати абсолютно різних фахівців і фінансистів і правоохоронців і юристів, бо людям потрібно буде звертатися до суду. Ми повинні просто їм допомогти створити цей захист в суді», - каже депутат.

68-річна вкладниця Наталія розповіла, що вже зверталася в різні структури, аби повернути кошти, але все марно, тому влада це єдиний шанс.

«Розпочалося все з того, що термін дії вкладу закінчився, а гроші нам не видавали, казали потрібно або продовжувати, або "висіти в повітрі". В нас з чоловіком були вклади, які ми зберігали для смерті. Сума невелика, але ж вона складена нашими копійками і працею. Вже 2 роки нам не платять відсотки, і гроші не віддають », - каже обурена жінка.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА злагода 
Матеріали по темі