Влада

Владислав Скальський став кандидатом на посаду голови Вінницької ОДА

28 серпня 2019, 14:02

Владислав Скальський, якого за поданням президента, Кабмін погодив на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації, відповідно до чинного законодавства, подав декларацію кандидата на посаду голови ОДА.

Електронна декларація посадовця за 2018 рік опублікована на сайті НАЗК.

Членами родини Владислава Володимировича зазначені дружина та донька. У власності родини дві квартири та гараж у Вінниці, у с. Зарванці - земельна ділянка та незавершене будівництво житлового будинку. В родині два автомобіля – Skoda Superb 2015 року випуску (у дружини) і Nissan X-Trail 2013 року випуску (у В. Скальського).

Нагадаємо, 21 серпня стало відомо, що Президент Володимир Зеленський подав Уряду кандидатуру Владислава Скальського на посаду нового очільника Вінницької облдержадміністрації. Представник президента в Кабміні Андрій Герус повідомив, що Кабмін погодив кандидата.

Біографічна довідка.

Владислав Скальський народився 18 січня 1976 в м. Вінниця.

Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг.

В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торгівельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року - генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов'язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року - директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24 червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений, має доньку.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Скальський 
Матеріали по темі