Влада

Владислав Скальський: Українці мають бути разом зі своїм Президентом

9 грудня 2019, 15:12

9 грудня під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області, голова облдержадміністрації Владислав Скальський висловив переконання, що всі українці повинні бути разом із своїм Президентом, аби він реалізував можливість досягнення конкретних домовленостей щодо найшвидшого врегулювання ситуації на Донбасі.

«Сьогодні важливий для нашої держави день. Вперше за понад три роки відбувається зустріч на найвищому рівні, мета якої – встановлення миру на Донбасі. Політична ситуація доволі непроста. Якщо порівнювати співвідношення сил і підтримку міжнародних лідерів в 2016 році і зараз, ми маємо кардинально інший стан справ. Але я переконаний, що всі українці повинні бути разом із своїм Президентом, аби він реалізував можливість досягнення конкретних домовленостей щодо найшвидшого врегулювання ситуації: виведення військ і відновлення контролю над кордоном українськими прикордонниками, роззброєння, виведення всіх представників інших держав з території України, особливо тих, хто приймав участь у військових діях. Тільки тоді, коли буде відновлений стовідсотковий контроль, стане можливим проведення виборів за законодавством України. І тільки таким чином ми зможемо реінтегрувати територію Донбасу до України. Сподіваємося, що результати цього дня будуть позитивними для нашої держави», – висловив переконання голова облдержадміністрації.

В ході апаратної наради керівник регіону заслухав інформацію від керівників профільних департаментів та служб про стан агропромислового комплексу, питання медичного і соціального забезпечення, освітньої галузі та виконання обласного бюджету.

Нагадаємо, в Спасо-Преображенському Кафедральному Соборі у Вінниці провели молитви за мир в Україні.

Вiнниця.info

Теги: Скальський Президент нормандський формат 
Матеріали по темі